FANDOM


Fałszywy prezenter
S1e11 prezenter-1-.png
Pełne Nazwisko: Nieznane
Wiek: Ok. 30 lat
Dom: Wodogrzmoty Małe (prawdopodobnie), Oregon
Zajęcia: Prezenter do wynajęcia
Przyjaciele: Gideon Gleeful
Wrogowie: Stan Pines, Dipper Pines, Mabel Pines
Lubi: Oszukiwać ludzi

Fałszywy prezenter - Jest on postacią występującą w odcinku "Little Dipper", podszywającą się pod prezentera loterii Zdrap swoje szczęście. Został wynajęty przez Gideona.

WyglądEdytuj

Prezenter nosi granatowy garnitur, białą koszulę i krawat w różowo-żółte paski. Ma czarne włosy z siwym paskiem po środku i kwadratową głowę z dużym nosem i ciemnymi brwiami.

HistoriaEdytuj

S1e11 signed over mystery shack.png

Prezenter jedyny raz pojawił się w odcinku "Little Dipper", gdzie na początku odwiedził Tajemniczą Chatę. Stanek pomyślał, że to poborca podatkowy, i szybko zaczął się pakować. Na szczęście ten w porę mu wytłumaczył, że wygrał 10.000.000 dolarów w loterii Zdrap swoje szczęście. Gdy podpisał dokument, nagle zza czeku wyskoczył Gideon. Powiedział, że dokument to akt przekazania mu groty tajemnic. Lecz Stanford kazał mu przeczytać co napisał. Okazało się, że podpisał słowami "Ssij cytryny kurduplu", co unieważniało przekaz. Po tym Gideon kazał się wynieść na rękach Prezentera.

WystąpieniaEdytuj

Sezon 1Edytuj

GryEdytuj

CiekawostkiEdytuj

  • Jest parodią Mitta Romneya.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki