FANDOM


Gruby chłopiec
Grubas
Kartoteka
Płeć męska
Rodzina Hank - ojciec, Rudowłosa kobieta - matka
Kolor włosów rude
Informacje
Lubi Tajemniczą Chatę

Gruby chłopiec - jest postacią poboczną serialu animowanego Wodogrzmoty Małe. Prawdopodobnie jego wiek nie przekracza dziesięciu lat, ponieważ po miasteczku chodzi z balonem.

Występowanie Edytuj

Gruby2
Widzimy go razem z innymi turystami po raz pierwszy w Tourist Trapped. Razem z innymi turystami ogląda wystawę wujka Stanka, na którą przychodzi z różowym balonikiem robiąc zdjęcia telefonem. W następnym odcinku pojawia się na łódce, zaczepiony przez Stana. Boi się go, i dlatego Pines został przepędzony przez jego rodziców. Powraca w odcinku Double Dipper, gdzie widzimy go od tyłu, gdy rozmawia z Tambry. Następnie pojawia się w The Time Travelers Pig, gdzie razem z rodzicami korzysta z atrakcji wesołego miasteczka.

WyglądEdytuj

Grubek

Jest trochę wyższy od Dippera i Mabel i otyły. Ma rude włosy, po matce oraz na głowie nosi ciemnozielono-białą czapkę z daszkiem z kółkiem (podobnie jak Dipper nosi jasnoniebiesko-białą i znak drzewa). Na ogół nosi brązową koszulkę z jasnobrązowym pasem. Nosi czekoladowo-brązowe spodnie, białe skarpetki i czarno-białe trampki

.