FANDOM


Klony
Klony2
Tytuł
Kartoteka
Nazwa Klony
Ważniejsi członkowie Tyrone, Gnieciu
Pozostali członkowie Klon #3, Klon #4, Klon #5, Klon #6, Klon #7, Klon #8, Klon #9, Klon #10
Debiut Double Dipper

Klony - grupa kopii Dippera Pinesa'a stworzonych przez niego. Wpierw Dipper potrzebował swojej kopii, by sprzedawała bilety za niego, żeby on mógł zaprosić Wendy do tańca. Użył więc kserokopiarki, aby stworzyKlona #2, którego nazwał Tyrone. Okazało się, że Wendy właśnie rozmawia z Robbiem, głównym rywalem Dippera. Wtedy postanowił stworzyć Klona #3, aby ten kradnąc Robbie'mu rower zajął go. Ta kopia, bała się iść sama, więc Dipper chciał stworzyć Klona #4. Podczas skanowania ciała chłopaka, wkręcił się papier i kopia stała się pognieciona. Otrzymała imię Gnieciu. Mimo tej pomyłki następna kopia była udana i razem z trójką ukradła rower Robbiemu. Gdy Robbie był zajęty, stworzono klony od 5 do 10, aby zająć się resztą i opracowaniem "Wendy-Planu". Dipper zmierzał już wykonać plan, lecz spotkał Wendy pod łazienką. Po rozmowie z nią, z toalety wychodzi Pacyfika Północna, a na jej miejsce wchodzi Wendy. Następnie Klony, buntują się przeciwko Dipperowi, za to że nie trzymał się planu i zamykają go w szafie. Następnie trwa krótka kłótnia, o to który z klonów zatańczy z Wendy w zastępstwie za "Numero Uno". Wszystkich uspokaja Gnieciu. Zamieszanie wykorzystuje Dipper na ucieczkę z szafy. Klony go doganiają i trwa walka, podczas której Dipper używa mini-petardy. Wytwarza tym dym, na co reagują zraszacze spryskując prawie wszystkie klony, które po kontakcie z wodą miękną i giną.

Gnieciu

"Może to i lepiej dla-Dippera Pognieciucha!?" - ostatnie słowa Gniecia przed śmiercią.

Tyrone przeżywa i zaczyna wyrównaną walkę ze stwórcą, która kończy się gdy widzą, że Robbie podrywa Wendy. Obaj godzą się i idą na dach napić się wody gazowanej. Niestety Tyrone, po kontakcie z wodą rozpływa się. Umierając każe Dipperowi przysiąc że nigdy nie będzie robił planów podrywu. Następnie z Tyrone'a nie zostaje nic.

Ciekawostki Edytuj

  • Gdy Klony #3 i #4, odjechały z rowerem Robbiego, nie wróciły już nigdy. Może to oznaczać, że skoro nie wiedziały o kłótni klonów ze stwórcą, są nadal pozytywnie nastawione do Dippera. Jest duża szansa że przeżyły.
  • Gnieciu, mimo bycia Klonem #4, nie otrzymał tego tytułu.