FANDOM


Melody
S2e5 czuję to samo.PNG
Informacje ogólne
Pierwszy epizod "Soos and the Real Girl"
Ostatni epizod "The Love God"
Głos polski Agata Pruchniewska
Głos angielski Jillian Bell
Inspiracja
O bohaterze
Pełne nazwisko
Przydomek
Rasa Człowiek, kobieta
Cel
Praca Sprzedawczyni w Mięsełku
Dom Portland, Oregon
Rodzina
Zwierzęta
Przyjaciele Soos (chłopak)

Dipper
Mabel

Wrogowie Giffany
Wiek
Lubi Soos'a

Kolejki
Pizzamatroniczną Hulankę Sówki Hoo-Ha

Nie lubi Bycia dorosłym
Moce i zdolności
Motto
 Melody - jest dziewczyną Soos'a z Portland w stanie Oregon. 

HistoriaEdytuj

W pewnym momencie, Melody idzie na nieprzyjemną randkę z magikiem.

S2e5 oboje znają nazwę restauracji.PNG
Melody po raz pierwszy pojawia się jako tytułowa "prawdziwa dziewczyna" w "Soos and the Real Girl", gdzie Soos szuka partnerki na przyjęcie zaręczynowe kuzyna Reggie'go. Melody widzi Soos'a jeżdżącego w pociągu dla małych dzieci w centrum handlowym i twierdzi, że to fajnie, że Soos zachowuje się dziecinnie bez obawy ośmieszenia. Soos szybko nawiązuje z nią kontakt i okazuje się, że mają wiele wspólnych zainteresowań. Melody pyta się chłopaka, czy nie chciałby iść do Pizzamatronicznej Hulanki Sówki Hoo-Ha na randkę tego wieczoru. Jednak ich już niewygodne spotkanie zmienia się w jeszcze dziwniejsze, kiedy roboty ożywają i atakują ich.

Po ich zniszczeniu, Soos przeprasza Melody za okropną noc, ale dziewczyna mu wybacza. Soos zaprasza ją na przyjęcie zaręczynowe kuzyna, na co ona się zgadza. Jednak wkrótce okazuje się, że Melody mieszka w Portland, ale proponuje mu, żeby nadal byli razem na odległość i porozumiewali się przez wideo-czat.

W "The Love God" występuje w wideo-czacie, gdzie śmieje się z żartów Soos'a.

WyglądEdytuj

S2e5 wygląd melody.png
Melody jest niezbyt wysoką i grubej kości opaloną dziewczyną z jasnobrązowymi falowanymi włosami zazwyczaj spiętymi w kucyk. Ma pełne różowe usta. Kiedy nie nosi mundurku roboczego z Meat Cute, jej strój składa się z jasno fioletowej bluzki w białe kropki z rękawkami zakończonymi białą falbanką, białych szortów, fioletowo-różowych kolczyków, fioletowej gumki na włosach i niebieskich sandałów. Dodatkowo na ramieniu ma ciemnoróżową torbę. 

WystąpienieEdytuj

Sezon 2Edytuj

​CiekawostkiEdytuj

  • Melody jest bardzo podobna do dziewczyny kuzyna Reggie'go.
  • Jest drugą dziewczyną Soosa.

GaleriaEdytuj

Galeria.png

Kliknij, by zobaczyć galerię.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki