FANDOM


Taki Dziwny
S2e14 tad strange.PNG
Informacje ogólne
Pierwszy epizod "The Stanchurian Candidate"
Ostatni epizod
Głos polski
Głos angielski Cecil Baldwin
Inspiracja
O bohaterze
Pełne nazwisko
Przydomek
Rasa
Cel
Praca
Dom
Rodzina
Zwierzęta
Przyjaciele Mabel Pines
Stan Pines
Wrogowie
Wiek
Lubi Chleb
Nie lubi
Moce i zdolności
Motto

 Taki Dziwny (ang. Tad Strange) - jeden z mieszkańców Wodogrzmotów Małych, postać epizodyczna. Soos twierdzi, że jest to najnormalniejsza osoba w mieście.

HistoriaEdytuj

Taki pierwszy raz widziany jest w "The Stanchurian Candidate", po tym gdy Soos mówi Mabel i Dipperowi, że jest on najnormalniejszą osobą w Wodogrzmotach, pomimo dziwnego nazwiska. Później pojawia się w tym samym odcinku na głównej ulicy, gdzie komplementuje Stana.

Wygląd Edytuj

Taki jest młodym, umiarkowanie przystojnym mężczyzną o czarnych, klasycznie zaczesanych włosach i symetrycznej, pozbawionej znaków szczególnych twarzy. Nosi biurowy uniform, na który składają się: biała koszula z krótkim rękawem, brązowy pasek z klamrą, szare spodnie i czarny krawat.

Charakter Edytuj

Strikte o jego charakterze nie można nic powiedzieć. Wydaje się sympatyczny i spokojny. Biorąc pod uwagę słowa Soos'a i jego własne wypowiedzi jak "Kocham chleb.", "O jejku." i "Wyglądasz dobrze." jego postać to prawdopodobnie żart twórców - człowiek tak normalny, że aż dziwny. Zresztą sam przyznaje, że "bycie normalnym to jego znak".

Wystąpienia Edytuj

Sezon 2Edytuj

GaleriaEdytuj

Galeria.png

Kliknij, by zobaczyć galerię.

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki