FANDOM


"The Hide Behind"
Sezon krótkometrażowy, odcinek 6
Hide behind.jpg
Informacje
Polska premiera: 8 lutego 2014
Premiera w USA: 18 października 2013
Scenarzysta: nieznany
Reżyser: nieznany
Położenie odcinka
Poprzedni: Mailbox
Następny: Mabel's Guide to Dating
Galeria

The Hide Behind (pl. "Ukryty Z Tyłu") — szósty odcinek krótkometrażowy "Dipper's Guide to the Unexplained" (pl. Przewodnik Dippera Po Zjawiskach Niewyjaśnionych).

OpisEdytuj

Dipper i Mabel poznają legendę o Zaplecoskryju. Bliźniaki chodzą po Wodogrzmotach, pytając mieszkańców czy istota istnieje. Leniwa Klucha oraz Męski Dan potwierdzają jego istnienie, a Stanek mówi, by chłopiec nie wierzył w to, co mówią mieszkańcy. 12-latkowie postanawiają odkryć tego potwora, idą do lasu i szukają go. Chłopak robi sobie kostium z luster, a Mabel go straszy. Nagle słyszą dźwięk marakasów, co oznaczało obecność Zaplecoskryja i biegną do źródła dźwięku, a tam znajdują... sowę z marakasami. Dipper wyrzuca strój i odchodzi nie zwracając uwagi na kamerę, która uwieczniła stwora idącego za nim.

BohaterowieEdytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki