FANDOM


Więzienie
Short14 state prison.png
Pierwszy epizod: "Dreamscaperers" (pokazane przez Billa
"Gideon Rises"
Ostatni epizod: "Scaryoke"
Rodzaj: Budynek

Więzienie - chroniony budynek państwowy leżący w okolicach Wodogrzmotów Małych. Podczas odcinka ''Weirmageddon 1'' widzimy ten budynek podczas rozpoczęcia apokalipsy spowodowanej przez Billa Cyferkę w którym znajduje się Gideon.

Historia Edytuj

Po raz pierwszy strażnicę więzienia możemy dostrzec w Billu Cyferce, kiedy wypowiada on słowa: "Ja wiem wszystko". Udowadnia tym samym swoje twierdzenie, tzn. pokazał poniekąd, że wie, co spotka Gideona w przyszłości.
Więzienie.jpg

Wieża pokazana na Billu

W odcinku "Gideon Rises", w gazecie można przeczytać artykuł o zamknięciu Gideona w tym miejscu. Kolejny raz więzienie możemy zobaczyć w shorcie poświęconemu Gideonowi.

W odcinku "Scaryoke", po uruchomieniu portalu, jego światło pada na więzienie, co może świadczyć o położeniu więzienia w pobliżu miasta.

WystąpieniaEdytuj

Sezon 1Edytuj

Sezon 2Edytuj

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki